Zařízení za nejlepší cenu, to je Selection+

Toužíš po novém Apple zařízení za jedinečnou cenu? Cesta k němu nemusí být tak strastiplná, jak si možná myslíš. Stačí navštívit naše stránky a zavítat do sekce Selection+, ve které najdeš vybraná prémiová Apple zařízení se stoprocentní garancí původu a za velmi příznivou cenu. V nabídce na tebe čekají Macy, iPady, iPhony i Apple Watch ve velmi dobrém stavu s minimálně roční zárukou, jelikož se z velké většiny jedná o produkty, které byly vystaveny na prodejnách, rozbaleny za účelem testování či vráceny zákazníkem v zákonem dané lhůtě. Některé z nich tak nejsou starší více než 18 měsíců od jejich aktivace.

Proč zvolit použité zařízení z kategorie Selection+?

Někoho může napadnout, jaký je rozdíl mezi koupí použitého zařízení a zařízení repasovaného. U nás dopředu stoprocentně víš, jaký produkt kupuješ a v jakém se nachází stavu. Vše se o něm dozvíš v jeho detailním popisku, a to včetně veškerých závad a obsahu balení, takže se ti nemůže stát, že při jeho rozbalení budeš nepříjemně překvapen. Navíc si zařízení můžeš pořídit i na splátky a pokud se svou koupí přeci jen nebudeš spokojen, můžeš ho vrátit do 30 dnů od zakoupení.

Jaké zboží najdeš v kategorii Selection+?

  • Zboží, které bylo rozbaleno a vráceno zpět v rámci 14denní lhůty, včetně vystavených zařízení a zařízení zcela bez závad, která byla určena například k focení za účelem propagace.
  • Zánovní zboží se stoprocentní garancí původu produktu.
  • Použité zboží, které jsme vykoupili od našich zákazníků.

Jakou získáš záruku na zboží v kategorii Selection+?

  • Na vykoupené použité zboží a demo verze ti poskytneme záruku 12 měsíců.
  • Na zánovní zboží s doloženým dokladem o původu a zboží rozbalené, které bylo vráceno do 14 dnů od zakoupení ti poskytneme záruku 22 nebo až 24 měsíců.

A pokud nastane situace, že ti záruka vyprší a tvé zařízení začne vykazovat problémy, i v tomto případě pro tebe máme řešení. Stačí využít našeho autorizovaného Apple servisu, kde se o tvé zařízení postarají certifikovaní technici. Na našich stránkách se na kartě Servis můžeš podívat, na kolik tě předpokládaná oprava vyjde a rovnou si zarezervovat technika na jednom z našich 11 servisních míst.