Zpátky do školy s čistým štítem.

Návrat do školy si žádá místo na nové materiály a úkoly ve tvém zařízení. Nech si své zařízení vyčistit a vkroč do nového školního roku nejen správnou nohou, ale také s připravenou elektronikou. Využij naší jedinečné akce na diagnostiku, čistění nebo přepastování zařízení s 30% slevou. Mrkni na všechny služby a vyber si tu svou.


AirPods

Těš se na každý čistý tón tvých AirPods. Ať se při učení učíš raději s hudbou nebo využíváš aktivní potlačení hluku pro maximálním soustředěnost, po vyčištění budou AirPods fungovat ještě lépe. 

Podívej se i na ostatní služby, které pro tebe speciálně na start nového školního roku nabízíme se slevou👇🏻

iOS

I tvůj iPhone by si zasloužil dát čas od času pořádně do pucu. Je tu pro tebe 24/7, a tak se může slušně zanést. Nech si proto od nás svůj iPhone vyčistit, ať mu dodáš druhý dech, a my se ti rovnou mrkneme, jestli všechno funguje tak, jak má.

macOS

Nezapomeň si nechat vyčistit i svůj MacBook od nánosů svačiny nebo otisků od umaštěných rukou z grilovačky. Při čištění rovnou zkontrolujeme i jeho funkčnost, ať se můžeš do školy vrátit doslova s čistým štítem.

macOS

Chceš, aby tvůj Mac šlapal jako hodinky? Při studiu je každý volný čas drahocenný. Nech si proto přepastovat svůj MacBook a čekej super výkon díky lepší termoregulaci a menšímu přehřívání.