Apple iPhone 15

Apple přichází každý rok s inovacemi, které posouvají jejich produkty opět o kus dále. Tentokrát se jim podařila fantastická inovace v podobě iPhone 15. Jedná se o základní model, který je však vybaven výkonným čipem, vylepšeným fotoaparátem, delší výdrží baterie a dalšími novinkami. Pojďme se na ně podívat blíže.

Co všechno Apple iPhone 15 nabízí?

  • Výkon, se kterým všem vytřeš zrak
Apple iPhone 15 byl vybaven novějším A16 Bionic čipem a díky němu je připraven na spoustu vyspělých funkcí, jako je výpočetní fotografie, izolaci hlasu během hovorů nebo graficky náročné hry.

  • Baterii na dlouhé cesty
Ačkoliv se jedná o základní model, na výdrži a úspory baterie rozhodně nestrádá. Díky tomu se nemusíš bát, že by se tvůj parťák na cestách po pár hodinách vybil.

  • Perfektní fotoaparát pro ještě lepší vzpomínky
Nabízí nový 48MPx fotoaparát, se kterým pořídíš úžasné snímky s nejjemnějšími detaily. Vylepšen byl i režim portrétu.
  • Dynamic Island, se kterým ti nic neuteče
Původně byl panel Dynamic Island pouze záležitostí Pro modelů. Nově je Apple integroval také do základních modelů iPhone 15. S Dynamic Island budeš mít přehled o všem. Kdo ti volá, ovládat, co posloucháš, bližší informace o tvém letu a spousta dalšího.

  • Praktické USB-C připojení
Apple přesedlalo na praktičtější způsob nabíjení a připojení. S USB-C kabelem totiž můžeš nabíjet nejen iPhone 15, ale také Mac nebo iPad. Zároveň můžeš z iPhone nabíjet Apple Watch nebo AirPody. Jeden kabel, spousta využití.

Na přírodě Applu záleží

Všechny nové modely iPhone 15 byly navrženy tak, aby neškodily přírodě. Jejich cílem je především omezit uhlíkovou stopu. A proto nové iPhony obsahují větší podíl recyklovaných materiálů jako třeba 100% recyklovaný kobalt v baterii, fólii ze 100% recyklované mědi a obalové materiály ze 100% recyklovaných zdrojů. Apple má v plánu přetvořit všechny své produkty tak, aby byly do roku 2023 uhlíkově neutrální.

Více Méně