Produktivita

Ještě lepší pohromadě

Zařízení Apple hladce spolupracují a tím vám pomáhají být ještě efektivnější. Hovory z iPhonu můžete zvedat i na Macu, Apple Watch nebo iPadu. Když máte Mac i iPhone, můžete posílat a přijímat SMS i na Macu. A všechny zprávy z iPhonu se vám zobrazí i na Macu, takže na každém zařízení vždy máte aktuální konverzace.

Handoff umožňuje rozepsat e-mail na iPhonu a dokončit ho na Macu. Anebo si můžete na Macu otevřít webovou stránku a potom jednoduše vzít iPad a pokračovat ve čtení tam, kde jste skončili.

AirDrop usnadňuje sdílení souborů mezi Macem, iPhonem a iPadem. Pár jednoduchými kroky vezmete soubor z jakékoli složky a přes AirDrop ho pošlete na nedaleký Mac, iPhone nebo iPad. A jelikož AirDrop používá peer-to-peer technologii, funguje i bez Wi-Fi. Je ideální na sdílení dokumentů s kolegy ve vedlejší místnosti nebo třeba poslání prezentace klientovi u druhého konce stolu.

Když máte na ruce Apple Watch, Mac se vám odemkne automaticky. A taky můžete snadno kopírovat obrázky, videa nebo text na jednom zařízení a vkládat je na jiném. Sidecar umožňuje rozšířit si pracovní prostor o iPad, který poslouží jako druhý displej Macu. Při práci v jedné aplikaci si tak můžete vyhledávat zdroje v jiné anebo si na jedné obrazovce můžete zobrazit pracovní plátno a na druhé nástroje nebo palety. Můžete taky zrcadlit obrazovku, aby se na obou displejích ukazovalo totéž – to se hodí, když chcete obsah obrazovky ukázat někomu dalšímu.

Anotace v Kontinuitě umožňují podepisovat dokumenty, opravovat práce nebo zakroužkovávat důležité informace na obrázcích. A pomocí kreslení v Kontinuitě můžete načrtnout kresbu na iPadu nebo iPhonu a automaticky ji pak vložit do libovolného dokumentu na Macu.

Nejlepší platforma z hlediska aplikací

Ať už začínáte s výchozími aplikacemi, objevujete další aplikace v App Storu, nebo si vyvíjíte vlastní, možnosti jsou nekonečné. iPhone, iPad a Mac obsahují už v základu výkonné integrované aplikace na všechno od spolupráce s týmem až po tvorbu poutavých prezentací. Vestavěné pracovní nástroje, jako sada iWork nebo aplikace Soubory, se integrují s jinými výkonnými řešeními, jako je třeba Box. Produktivitě tak nic nestojí v cestě.

Vytvářejte dokumenty

Microsoft Word, součást sady aplikací Microsoft Office 365, umožňuje vytvářet a upravovat dokumenty nebo je odkudkoli sdílet.Přistupujte k souborům Box umožňuje bezpečně ukládat data do cloudu a pak k nim snadno přistupovat na iPhonu, iPadu nebo Macu. Teď je Box přímo integrovaný s aplikacemi iWork.Buďte ve spojení Přes Slack můžou všichni členové týmu snadno vytvářet sdílené dokumenty, komunikovat a spolupracovat na jakémkoli zařízení.Řiďte vztahy se zákazníky Salesforce kombinuje nástroje na řízení vztahů se zákazníky, vlastní aplikace, Chatter a podnikové procesy do jednoho hladce integrovaného prostředí.

Produktivita pro každého

Všechny produkty Apple už v základu co nejpřístupnější. Každý iPhone, iPad i Mac obsahují výkonné asistenční funkce pro zrak, sluch i motorické schopnosti. Na zařízeních Apple můžete napsat zprávu nebo e-mail bez dívání se na obrazovku. Živý poslech umožňuje vyladit si naslouchátka s certifikací Made for iPhone nebo AirPody tak, abyste slyšeli zřetelněji. Mac i zařízení s iOS nebo iPadOS můžete ovládat jenom hlasem nebo klepáním na jediný prvek pomocí funkce Switch Control. To jsou jen některé z celé řady asistenčních funkcí a technologií integrovaných do našich produktů.