Mac je na práci dělaný!

Přehled čipu M1

M1 je první čip společnosti Apple vytvořený konkrétně pro Mac – přináší úžasný výkon, speciální technologie a revoluční energetickou úspornost. A od samého začátku byl navržen tak, aby fungoval s macOS, nejpokročilejším operačním systémem pro stolní počítače na světě. Díky obrovskému pokroku ve výkonu na watt se všechny Macy s čipem M1 řadí do úplně jiné třídy.


Nasazení a správa

Apple zjednodušuje IT týmům administraci zařízení, správu jejich konfigurace, distribuci aplikací a obsahu a zabezpečení firemních dat. Pomocí Apple Business Manageru je možné distribuovat zařízení přímo zaměstnancům a používat je hned po vybalení – bez potřeby ručního nastavení. Všechny platformy Apple nabízejí flexibilní modely nasazení a dávají IT pracovníkům nejlepší nástroje na to, aby mohli zaměstnancům nastavit zařízení co nejrychleji.


Zabezpečení platformy

Do Apple zařízení je zabudováno pokročilé zabezpečení. Zabezpečení je uděláno způsobem, který je v rovnováze se skvělým uživatelským komfortem, takže uživatelé můžou pracovat přesně tak, jak jim to vyhovuje. Takovýto komplexní přístup k zabezpečení dokáže nabídnout jenom Apple, protože vyvíjí produkty s integrovaným hardwarem, softwarem a službami.


Produktivita

Zlepšování produktivity ve firmě začíná volbou správných produktů. iPhone, iPad a Mac jsou do detailu promyšlené a mají intuitivní ovládání. Zaměstnancům dávají funkce, které už znají a jsou na ně zvyklí. Produkty Apple jsou koncipované, aby fungovaly přesně tak, jak očekáváte – konzistentně a povědomě, což uživatelům umožňuje být okamžitě produktivní. Ať už se na nich rozhodnete dělat cokoli, půjde vám to snáz, problémy budete moct řešit kreativněji a spolupráce pro vás bude hladká. Statisíce podnikových aplikací z App Storu a výkonné prostředí na vývoj vlastních aplikací pomůžou transformovat vaše podnikání a dají vám náskok před konkurencí.