Apple AirTag

Často hledáš svoje věci, nebo je chceš mít jen pod kontrolou? Lokátor Apple AirTag je jednoduchá, voděodolná a cenově dostupná věcička, která ti v tomto směru velmi usnadní život.

Jak AirTag funguje?

Hledáš často svoje klíče? Vyber si klíčenku, do které si dáš svůj AirTag a pověs ji na klíče. Jedním kliknutím AirTag nastavíš a připojíš ke svému iPhonu nebo iPadu. Pak už ho jenom pojmenuješ (např.: klíče) a máš hotovo.

Až zas budeš svoje klíče hledat, stačí vzít telefon, nebo tablet a přes aplikaci Najít svůj AirTag prozvoníš. Pokud máš klíče poblíž stačí jít po zvuku. Pomůže ti i telefon, kde bude přesná vzdálenost a směr kudy máš jít.

Pokud ti klíče zůstaly někde dál, pomůžou ti další uživatelé Apple zařízení. Lokátor AirTag vysílá zabezpečený Bluetooth signál. Okolní zařízení zapojená do sítě služby Najít signál zachytí a nahlásí polohu tvého AirTagu do iCloudu. Ty ji pak uvidíš na mapě v aplikaci Najít. Celý proces je anonymní a zašifrovaný, a chrání tak soukromí všech zúčastněných. Navíc je úsporný, takže tě nemusí trápit baterie ani datové limity.

Tuto funkci oceníš i při cestování, AirTag stačí vložit do kufru a své zavazadlo máš stále pod kontrolou.

AirTag baterie

Knoflíková baterie CR2032, která je součástí balení, vydrží i jeden rok, o potřebě výměny tě bude informovat notifikace.

Více Méně
Kompatibilní příslušenství pro: