iWant

Objev špičkové produkty značky iWant, které kombinují moderní design, prémiovou kvalitu a inovativní technologie. V naší nabídce nalezneš široký sortiment příslušenství pro mobilní telefony, tablety a další chytrá zařízení. Od stylových ochranných pouzder, přes výkonné nabíječky a kabely, až po elegantní stojany a držáky. Produkty iWant jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší standardy a usnadnily ti každodenní digitální život. Zároveň věříme, že kvalitní produkty by měly být dostupné všem, proto se snažíme, aby naše ceny byly co nejnižší.

iWant pouzdra, kryty a batohy

V nabídce máme pouzdra a kryty na telefony, tablety, notebooky, sluchátka, chytré hodinky. Dále také batohy, brašny a iWant klíčenky na AirTag.

iWant ochranná skla a folie

Vyrábíme prémiová ochranná sklíčka. Naše ochranná sklíčka iWant jsou jednou z nejlepších možností ochrany displeje. Mají vysokou odolnost proti poškrábání, pádům i nárazům. Zároveň si zachovávají naprosto čirou průhlednost. V nabídce máme tvrzená skla na iPhone, ochranná sklíčka na kameru iPhonu, ochranná sklíčka na Apple Watch i na iPad.

iWant kabely, USB huby a redukce

Vždy designové a plně funkční. Vybírej z certifikovaných iWant kabelů. Podívej se na nabídku iWant redukcí i iWant hubů. Počítat můžeš s vysokou kvalitou a nízkou cenou.

iWant nabíječky

Vysoká kvalita, odolnost, moderní design, dostupná cena, to vše jsou naše nabíječky a powerbanky. Projdi celou nabídku a určitě tam najdeš pro sebe tu pravou, ať už bezdrátovou, cestovní, s podporou MagSafe, nebo třeba autonabíječku.

iWant držáky

V nabídce máme spoustu držáků do auta a spoustu stylových stojanů. Co víc si přát, než přijít domů a na jeden stojan si dát nabíjet telefon, hodinky i sluchátka.

iWant služby

Bojíš se přejít na MacOS, nebo tě zajímají tipy a triky? Na každé prodejně máme certifikované konzultanty a techniky. Využij hodinové konzultace a neboj se na cokoli zeptat. Pomohou ti např. s prvním spuštěním i s přenosem dat MacOS.

Více Méně
Kompatibilní příslušenství pro: