Apple Studio Display

Studio Display tě jako velké nádherné okno od prvního okamžiku vtáhne do nových světů. Je tenký a má obrazovku přes celou plochu. A je nabitý fenomenálními funkcemi, takže na něm všechno ožívá v nádherných barvách a působivých detailech.

Sleduj, co dokážeš

  • 27palcový Retina 5K displej
  • 14,7 miliónu pixelů
  • Jas 600 nitů
  • 1 miliarda barev
  • Široký barevný rozsah P3

Sklo s nanotexturou

Ještě míň odlesků. I v ostrém světle. Volitelně si můžeš Studio Display pořídit s inovativním sklem s nanotexturou, které je ideální na místa s ostrými zdroji světla, třeba do hodně prosluněných prostor. Rozptylováním světla se odlesky potlačují na úplné minimum, takže si obraz uchovává špičkovou kvalitu i v náročnějších světelných podmínkách.

Senzační kamera a zvuk. O tom se bude mluvit.

12MP ultraširokoúhlá kamera s centrováním záběru. Studio Display má vysoce vyspělou kameru s 12MP snímačem a zorným polem 122 stupňů. Díky integrovanému čipu Apple umí centrování záběru, které tak poprvé přichází na Mac. I když nevydržíš chvíli v klidu, centrování záběru tě udrží uprostřed obrazu, aby byly videohovory přirozenější. Pokud se k hovoru přidá někdo další, záběr se rozšíří. A jakmile další účastník ze záběru odejde, kamera se zase zaměří jenom na tebe. Krásně to funguje i v běžně používaných videokonferenčních aplikacích.

Tvůj hlas bude slyšet. Okolí ne.

Díky soustavě tří mikrofonů studiové kvality budeš při videohovorech a na zvukových nahrávkách slyšet jasně a zřetelně. A směrové formování paprsku zajistí, že ostatní uslyší tebe – ne to, co se děje kolem.

S Macem se hezky doplňují.

Studio Display je ideální parťák k neskutečně kompaktnímu a ohromně výkonnému Macu Studio. A skvěle se hodí i k dalším notebookům a desktopům Mac, od MacBooku Pro přes MacBook Air až po Mac Pro nebo Mac mini.

Sofistikovaně flexibilní

  • Stojan s nastavitelným náklonem. Integrovaný stojan můžeš hladce naklonit v rozsahu 30 stupňů.
  • Volitelný stojan s nastavitelným náklonem a výškou. Rameno s protiváhou umožňuje nastavit náklon v rozsahu 30 stupňů a výšku v rozsahu 105 mm. Displej díky němu při nastavování působí, jako by vůbec nic nevážil.

  • Volitelný adaptér držáku VESA. U speciálních sestav využiješ adaptér držáku VESA, který podporuje orientaci na výšku i na šířku. Je kompatibilní s každým kloubovým ramenem nebo držákem VESA na stěnu i na stůl o rozměru 100 × 100 mm.

Více Méně