Kamery

Kamer je celá řada. Rozlišit je můžeme podle kvality natočeného videa a také dle účelu, ke kterému jsou určeny. S akčními natáčejte své zážitky, domácí pohlídají vaše děti a venkovní dají pozor na váš majetek. Akční kameru v sobě ukrývají také drony.

Akční kamery

Slouží k zachycení vašich sportovních a adrenalinových zážitků, stejně jako k natáčení rodinných videí. Jejich nespornou výhodou jsou malé rozměry, nízká hmotnost a možnost připevnit je na různé typy povrchů či na tělo.

Domácí kamery

Domácí kamery slouží ke sledování dění ve vaší domácnosti. Díky nim můžete například sledovat usínání vašich ratolestí ve vedlejší místnosti či kontrolovat domácí mazlíčky, když jste v práci.

Venkovní kamery

Venkovní kamery dokáží rozpoznávat lidské tváře, vaše zvířata či dokonce přijíždějící auta. Mohou vás informovat o návštěvách, ale i neoprávněných vstupech na váš pozemek a díky tomu dbát o vaše bezpečí.

Drony

Drony jsou kombinací chytrých hraček a video zařízení. Nejen, že s nimi pořídíte dechberoucí záběry z ptačí perspektivy, ale ještě si s nimi užijete spoustu zábavy. Disponují funkcí sledování objektů, takže se dokáží vyhnout každé překážce, a umožňují ovládání přes mobilní telefon nebo ovladač. Většina dronů se dá navíc složit tak, abyste je mohli pohodlně přenášet.

Více Méně